Wat wij zagen

Wat wij zagen

by

, owned, books-i-own, realistic-fiction, nederlands, owned, fiction, holebi, adult, shelved, 2021, Fiction, Literature, European Literature, Contemporary, LGBT, GLBT, Adult, Novels, Novella, Science

For readers of Herman Koch’s The Dinner or Leila Slimani’s The Perfect Nanny: a tight, propulsive, chilling novel by a rising international star, about a group of young colleagues working as social media content monitors—reviewing violent or il...

Title:Wat wij zagen
Edition Language:Dutch
ISBN:9789059658042
Format Type:

    Wat wij zagen Reviews

  • Imre Bertelsen

    Moraal van het verhaal: Holocaustontkenners vaker op hun bek slaan...

  • Henk

    De corrumperende werking van blootstelling aan de beerput van het internetEen constant bombardement (500 tickets per dag) aan geweld, misbruik, wreedheid tegen dieren, seks, haat en zelfbeschadiging, ...

  • Mireille

    Op de voorkant van het Boekenweekgeschenk van 2021 staat een partij kantoorgebouwen. Gehuld in avondlicht, aan de kleuren te zien, maar verder loopt er geen levende ziel. Het is alvast een hint naar e...

  • Marjolein

    De schrijfstijl was boeiend, maar jeetje wat een naar verhaal. Ik werd er af en toe gewoon onpasselijk van, ik weet niet of ik er nou blij van moet worden om dit aan klanten mee te geven. En ik ben he...

  • Marcia

    Ik hoop dat Wat wij zagen voor veel mensen een uitnodiging zal zijn om kennis te maken met het eigenzinnige en indrukwekkende oeuvre van Hanna Bervoets. ...

  • Floris Pol

    Wat een gruwelijk boekenweekgeschenk. Ik heb nog steeds een kater.Zie filmpje....

  • Heleen Osse

    Het voordeel van een boekverkoper zijn: het Boekenweekgeschenk eerder kunnen lezen! 🤩 Aangenaam verrast door Hanna Bervoets. Nog nooit iets van haar gelezen en ik was altijd wat sceptisch, maar dat...

  • Elly Lewin

    Typisch Hanna Bervoets (spannend!), typisch boekenweekgeschenk (te kort!). Over het algemeen vond ik de opbouw goed, de denkwereld van Kayleigh goed geschetst. Vooral de passage met de man op het dak ...

  • Katrien Van Wambeke

    1e kennismaking met deze auteur en weet het precies niet zo goed.Het viel me wat tegen. Het sprak me niet zo aan.Of misschien las ik hem gewoon op een verkeerd moment......

  • Chantal

    2,75* sterren omdat ik na het lezen niet het idee heb dat dit boek mij iets heeft gebracht. Het was niet slecht, goed geschreven zelfs, maar door het extreem open einde en de inhoud van het verhaal he...