Daj nam jeszcze szansę

Daj nam jeszcze szansę

by

, 2020

Zwyczajny dzień, trzy osoby i jedna chwila, która zmieni ich życie na zawsze.

Kamila to niezależna kobieta, która mimo życiowych trudności nie rezygnuje z kariery. Chciałaby zapomnieć o pewnym mężczyźnie, ale nie potrafi wymazać go z pamięci.

Olgierd marzył o samodzielności i pracy według własnych zasad. Przejął jednak firmę ojca, założył rodzinę, a teraz stara się pogodzić obowiązki męża, ojca i biznesmena.

Marta popełniła jeden błąd, przez który zniszczyła swoje małżeństwo. Nie oczekiwała, że jeszcze będzie szczęśliwa i znów się zakocha.

Kamila, Olgierd i Marta będą musieli podjąć decyzje, które wpłyną na przyszłość najważniejszych dla nich osób. Czy znajdą dość sił, aby poradzić sobie z trudnościami i naprawić błędy przeszłości? Sylwia Trojanowska tworzy przejmujące historie, których długo nie zapomnicie.

Title:Daj nam jeszcze szansę
Edition Language:Polish
ISBN:9788366553866
Format Type:

    Daj nam jeszcze szansę Reviews

  • WitchMargo

    Seria Dobre chwile, nie tylko intryguje nazwą, ale i niesie ze sobą wiele pytań, gdzie odpowiedzi możemy znaleźć w książkach, które do niej należą. Pierwszy tom "Powiedz mi, jak będzie" za...

  • Monika / siemamoniaczyta

    4,5/5Druga część serii "Dobre chwile" to kolejne trzy historie, przecinające się ze sobą pewnego dnia w zupełnie niespodziewany sposób. Tym razem poznajemy Olgierda, próbującego sprostać tr...