Jestem żoną terrorysty

Jestem żoną terrorysty

by

Wstrząsająca historia Polki, która miała urodzić terrorystę samobójcę.

Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm.
Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu.

Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma pomóc jej odzyskać utraconą równowagę duchową. Poznany w egzotycznym kraju Raszid szybko zdobywa jej serce. Kiedy mężczyzna proponuje jej przyjazd do niego do Londynu, Klaudia ma nadzieję na znalezienie u jego boku szczęścia. Nie zdaje sobie sprawy, że znajdzie się w mackach niebezpiecznej siatki terrorystycznej, której głównym celem jest szkolenie dzieci na terrorystów-samobójców.

Jak w XXI wieku wygląda terroryzm? Jak terroryści wykorzystują dzieci? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez terrorystów, o której świat woli głośno nie mówić.

Title:Jestem żoną terrorysty
Edition Language:Polish
ISBN:9788381233590
Format Type:

  Jestem żoną terrorysty Reviews

 • Monika

  Ok. Do fabuły (podobno na faktach) nic nie mam. Polka zakochuje się w Marokańczyku, który okazuje się być terrorystą. Ale to jest taki językowy, składniowy, literacki koszmarek, że aż głow...

 • Kamila Budzi?ska

  Początek słaby, ale książka warta przeczytania....

 • Estera Gabrysiak

  Książka wstrząsająca. ...

 • Anna Jaworska

  Stylistycznie fatalna. Ciężko było przez nią przebrnąć. Raczej odradzam. ...